derma-lymph

Zespół ekspertów

null

lek. med. Agnieszka Czarnecka

Specjalista dermatolog
null

Melanie Czarnecka

Manager gabinetów w Niemczech
null

Mariola Jarczewska

Manager gabinetu w Polsce
Melanie Czarnecka
Manager gabinetów w Niemczech

Melanie Czarnecka

Z wykształcenia jestem pielęgniarką ze specjalizacją w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii. Przez wiele pracowałam na OIOM, między innymi w Klinice Uniwersyteckiej w Lipsku i Charité Berlin.

W 2020 roku ukończyłam studia licencjackie w dziedzinie zarządzania opieką. Moim zadaniem jest zapewnić Państwu najwyższy standard opieki, a także bezpieczne i wysokiej jakości otoczenie w naszych gabinetach.

Ponadto jestem odpowiedzialna za koordynację operacji w derma-lymph. Oprócz dr Czarneckiej, jestem osobą kontaktową w zakresie opieki nad naszymi pacjentami po liposukcjach obrzęku lipidowego.

Można się z mną skontaktować bezpośrednio pod adresem op@derma-lymph.de

MANAGER GABINETU W POLSCE

Mariola Jarczewska

Kosmetolog z pasji i wykształcenia. Pasjonatka medycyny estetycznej oraz holistycznego podejścia do zdrowia i urody. Studiowałam Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Warszawskim, dzięki czemu samodyscyplina, zarządzanie, planowanie oraz podejmowanie decyzji są dla mnie przyjemnością. Ukończyłam również dietetykę na Polskim Instytucie Dietetyki, dzięki której pogłębiłam swoją wiedzę w prowadzeniu zdrowego trybu życia. Obecnie jestem managerem Gabinetu derma-lymph w Lubinie. Można się z mną skontaktować bezpośrednio pod adresem info@derma-lymph.pl

Mariola Jarczewska